Zjistit dostupnost
Příjezd:
Odjezd:

Dopřejte si dovolenou v penzionu kousíček od Lipna, kde si s dětmi užijete ubytování na farmě plné pobíhajících zvířat a dětskou hernu. Ochutnáte tradiční šumavské recepty v naší restauraci, vyspíte se do růžova v pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením a wifi. Zábavu si u nás najdou rodiny s dětmi, skupiny, lyžaři i rybáři.

Penzion u Lipna, ze kterého sálá rodinná pohoda


Ubytování v 1 až 8 lůžkových pokojích a apartmánech s douškem historie

Čerpejte síly, relaxujte, nebo aktivně objevujte Lipno a Šumavu. Penzion Daniela vám k tomu zajistí ubytování na farmě s dětmi, kde si odpočinete v krásných renovovaných pokojích, navíc s knihovnou a obrovskou dětskou hernou uvnitř.

12 pokojů s různou kapacitou a uspořádáním uspokojí jednotlivce, páry na romantické dovolené, rodiny s dětmi, školky, školy v přírodě i firemní kolektivy.

Penzion s prvorepublikovou historií stojí pouhých 250 metrů od Lipna v obci Hůrka, která je jednou stranou obklopena přehradou a na druhé ji objímají šumavské kopce. Hned za bukem, jen 200 metrů od penzionu, zastavují vlaky a autobusy na zastávce Černá v Pošumaví.

Přijeďte k nám, ať už jste aktivní sportovci, lyžaři, rybáři, nebo jenom toužíte po oddechu v srdci krásné přírody.

Stvořené pro dovolenou s dětmi i přáteli


STYLOVÝ PENZION U LIPNA

Krásné pokoje pro jednotlivce i skupinky. K tomu vlastní zahrada s trampolínou, parkoviště, garáž na kola, zajištění party stanů, půjčovna lodí, sportovního vybavení a skvělá dostupnost vlakem, autobusem i autem. Idylka pro každého, kdo se nerad nudí.

UBYTOVÁNÍ NA FARMĚ

Ubytování na farmě přináší radost malým i velkým. Děti si vyzkouší, jaké to je starat se o zvířata a poučí se. Rodiče si odpočinou od každodenního frmolu, najdou rozptýlení na minifarmě a v krásném okolí. Nechají starosti města chvíli za hlavou.

RÁJ PRO RODINY S DĚTMI

Dopřejte dětem ubytování na farmě, kde můžou být každý den v přírodě a domácím zvířatům stále na blízku. Nakrmí a pohladí ovce, kozy i koníky. Pro nejmenší máme navíc uvnitř penzionu 40 m2 radosti v dětské herně.

RESTAURACE V PENZIONU

Každý den vám navaříme z čerstvých surovin, které bereme pouze od místních farmářů. Proto vám neukážeme jídelní lístek. Na oplátku se však zaručujeme, že si vždycky pochutnáte na tradičních šumavských receptech, v příjemném prostředí uvnitř i na terase.

AKTIVNÍ VYŽITÍ NA PŘÁNÍ

Přejete si výletovat na kole? Pěšky? Nebo lenošit v penzionu u Lipna? Neznáme hranice. Půjčíme sportovní vybavení, poradíme, kam se vydat. Zkuste adrenalinové aktivity, in-line bruslení, rybaření, houbaření, koupačky, wellness… Na Lipně jde úplně všechno!

ATRAKTIVNÍ ZIMNÍ POBYTY

Náš penzion a Lipno vás nadchne i v zimě. Na přehradě si zabruslíte na nejdelší dráze, projedete si udržované běžkařské trasy s nástupem v Hůrce. Do ski areálů v Kramolíně, Hochfichtu a Mitterdorfu dorazíte za pár minut. Vychutnejte si zimní radovánky.

V NÁRUČÍ PŘÍRODY

Rozhlédněte se kolem našeho penzionu. Z jedné strany kopce, z druhé Lipno – nekonečno možností, jak si zpříjemnit pobyt. Ocitnete se v pomalejším světě, kde vládne příroda a ruch velkoměsta je někde v dáli. Čerpejte energii, které je pro vás kolem habaděj.

PRO ŠKOLY, ŠKOLY, SPORTOVNÍ KLUBY

Ubytování na farmě s polopenzí, či plnou penzí se parádně hodí pro školky, školy v přírodě, školní výlety, sportovní soustředění a lyžařské kurzy. Umíme v tom chodit – připravíme vám pobyt, na který nezapomenete, i příznivou cenovou nabídku.

FIREMNÍ AKCE NA KLÍČ

Připravíme vám nevšední zážitek, který stmelí jakýkoliv pracovní kolektiv. Zajistíme kulturní vystoupení na vlastním pódiu pro firmy a partnery, zapůjčíme velký skákací hrad pro děti. Dokážeme vytvořit zastřešený prostor pro více jak 250 sedících hostů.

Kontaktujte nás


Kontaktní údaje

Hůrka 90
Horní Planá, 38226

info@lipno-daniela.cz

+420 602 664 620
+420 777 712 577

... Sdílet ... Ubytování na jedničku

Pošlete nám zprávu


Image